Puściły mi nerwy...

  wyświetleń 548,635

smiechawaTV

6 miesięcy temu

Proszę swoich Widzów o udostępniene materiału, by dotrzeć do tych pseudofanów.
Dziękuję i pozdrawiam, Szwagier 😁

Komentarze
Łukasz Zmarzły
Łukasz Zmarzły 6 miesięcy temu
Nie dziwię się, że puściły Ci nerwy.Ileż można prosić ? To nie pierwszy tego typu apel i nic do tego ciemnogrodu nie trafia. Brak szacunku dla Ciebie, dla Twoich najbliższych. Nie dziwię się, że potem emocje przenoszą się na inne sektory życia. Od tego są oficjalne spotkania i zloty. Tam można się spotkać, zrobić foto itd. Skoro ktoś może przejechać do Moniek to równie dobrze może na zlot. Oczywiście udostępniam.
Robert Z.
Robert Z. 4 miesięcy temu
I to jest możliwe. Może kiedyś się spotkamy, napijemy Szwagrówki, pogadamy. Czas pokaże. Jak na razie pracuję i nie mam czasu. A jak się coś zmieni to dam Ci szwagier o wiele wcześniej znać. Tak żebyś mógł zaplanować też swój czas. Pozdrawiam Ciebie, Antka i całą ekipę czyli wszystkich. Robicie dobrą i pożyteczną robotę. A głupkami się nie przejmuj. Pozdrawiam was Szwagry.
Łukasz Zmarzły
Łukasz Zmarzły 4 miesięcy temu
@Robert Z. Kto wie :) Może tak być :)
Robert Z.
Robert Z. 4 miesięcy temu
Łukasz Zmarzły. Może jesteśmy rodziną? Ja jestem Robert Zmarzły.
Mateusz Albin
Mateusz Albin 5 miesięcy temu
@Maciej Iks Dla fanu ale też z tego żyją większość twórców których oglądamy nie pracuje tylko żyje z youtuba . Ja sam nie płace za te filmy ale czasem głupio bo oni z tego żyją.
Maciej Iks
Maciej Iks 5 miesięcy temu
@Slawek Slawek masz rację , robią filmy dla ,,fan,, nie dla stresu
Marines Plagi
Marines Plagi Dzień temu
Współczuję
Justyna Skwierczyńska
Justyna Skwierczyńska 9 dni temu
Wiele osób myśli że to co na filmikach to prawda, stąd problem
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI 10 dni temu
No i się "Szwagrowi" ulało... 😔😪😭
Zosia35
Zosia35 13 dni temu
"A gdzie jest Antek? W dupie jest Antek" Normalnie w tej całej Twojej tragedii z chamstwem sie usmialam :) Pozdrawiam goraco.
Caroline Wanasiak
Caroline Wanasiak Miesiąc temu
No, ale nie kumam w czym problem.... To "bydło" jak ich Pan nazywa ma prawo stać na ulicy, samochodem, rowerem, samolotem i deskorolką... zatrzymac się zrobić zdjęcie itp - żadne prawo tego nie zabrania, o ile nie łamia przepisów ruchu drogowego tj. zatrzymanie przy linii ciągłej uniemożliwiając przejazd innym pojazdem bez najechania na nią, lub jeśli np. zatrzymuja sie na chodniku nie zostawiając 1,5m dla pieszych. (Nie wiem czy macie chodnik pod domem, z filmów wynika, że tylko pobocze). Tak, że pretensje jak najbardziej NIE NA MIEJSCU ! Co do końca wypowiedzi tj. picia piwa, zaśmiecania, nie odpowiedniego zachowania - popieram, zgłaszać, policja sobie dorobi ;-) Jednak, nie lależy wrzucać wszystkich do jednego worka, po tej wypowiedzi czuje sie zniesmaczona, co najmniej jak by komuś woda sodowa na "dyńkę" przywaliła.... Cóż to sa konsekwencje filmików jakie kręcicie, pretensje tylko do siebie nalezy mieć. Co do wchodzenia na posesje to jak najbardziej masz racje - kup psa dobermana, zainstaluj domofon i problem z głowy - tylko, że szczekał będzie jak opetany jesli go za wczasu nie wychowasz i sąsiedzi bedą na Was psioczyć :p Uważam, że komentarz zbyt ostry, obrażający spora część widzów. Lekkie przegięcie z Waszej strony. Pozdrawiam.
Caroline Wanasiak
Caroline Wanasiak 19 dni temu
@RealSimon o ile znam prawo, to nie ma przepisu zabraniającego zatrzymać się na jezdni czy spacerować w tę i z powrotem. Bardziej mi w moim poście chodzi o wrzucanie wszystkich "do jednego worka, z napisem bydlę" będę przejeżdżać obok i zatrzymam się popatrzeć bo córka czy znajomi poproszą to też bydło jestem? Ty przejeżdżając obok także? No sorry, pokazuje się dom, nazwę miejscowości, adres, prywatne życie z wakacji czy spotkań, pije się przed kamerą - a później bydło? Sorry, ale im dłużej analizuję ten film, to dochodzę do przekonania, że bydła gdzieś indziej należy szukać... Jak było napisane wcześniej: Zaśmiecanie, hałasowanie, zaczepki, wtargnięcie na posesję, spożywanie alkoholu w miejscu publicznym zgłaszać policji. Spacerujących, oglądających z publicznej drogi ludzi, którzy nic nie robią nazywać bydłem? Za to właściciel posesji z pozwu zbiorowego, kto jak ja cię poczuł urażony w Sądzie może dochodzić swoich praw. Nie wiem jak duża jest ta miejscowość, ale droga, ulica, rów, pobocze, chodnik czy ci tam jest NIE NALEŻY do żadnego z "aktorów" SmiechawaTV i na takie epitety wypowiedziane z ust np.polityków czy aktorów TV rozpętała by się gówno burza w mediach, TV, portalach. Jak by nie było Panowie, Panie, a nawet małoletni (za zgodą rodziców) stają się osobami poniekąd publicznymi i takie zachowanie, wypowiedzi są karygodne.
RealSimon
RealSimon 19 dni temu
Co za ostry? Tępić chamów, bo tak się nie robi.
Paweł Kowalski
Paweł Kowalski Miesiąc temu
Szwagier kocham cie jak tam tadzik
Szymon Koscielniak
Szymon Koscielniak Miesiąc temu
Masz rację szwagier. Pozdrawiam
agnieszka jakubiak
agnieszka jakubiak Miesiąc temu
nic dziwnego że puszczają nerwy No bo jak przyjeżdżają nie dają żyć to później takie są tego skutki że nie ma ani filmu ani nic bo to jest wariacto ja nie wiem po co do kogoś obcego jechać tylko po zdjęcie do domu bezensu co jnnego ktoś zaprasza czy jak czy coś no ludzie opanujcie się po to nie jesteś śmieszne to tak wygląda jak by ktoś wam tak robił to ciekawa jestem czy fajnie by wam było tak się nie robi bo to jest meczonce i po drugie wy włazicie na czyjomś własność
Sebastian Szwed
Sebastian Szwed Miesiąc temu
Bydło przychodzi
Profesor Panczur
Profesor Panczur Miesiąc temu
Zawsze mnie dziwi, że ludzie nie potrafią oddzielić życia realnego od fikcji filmowej. I tu się zgodzę, że są odpowiednie chwile wyznaczone na spotkania z artystami, kiedy to można pogadać, cyknąć sobie ewentualnie razem fotkę czy zrobić cokolwiek innego. A takie nachodzenie kogoś czy w ogóle zakłócanie mu jego czasu prywatnego to generalnie objaw schamienia i strasznego buractwa. Lubię Wasze nagrania, ale nigdy nie pozwoliłbym sobie na to by podbić gdzieś, gdzie prywatnie przebywalibyście, już nie wspomnę o przyłażeniu w miejsca, w których mieszkacie. Z resztą o czym my mielibyśmy gadać skoro się prywatnie nie znamy?
Przemek Paszko
Przemek Paszko Miesiąc temu
Mieszkam nie daleko Mońek ale nie przyjeżdzam bo po co ,szwagry po za nagrywaniem też mają swoje życie, i pseudofani niech nie naruszają tej prywatnosci, pozddro szwagry
Kamil Dudanowicz
Kamil Dudanowicz Miesiąc temu
Współczuję. Ja oglądałem i oglądam wszystkie odcinki. Może kiedyś zdjęcie się uda pozdrawiam:)
kuba gardecki
kuba gardecki Miesiąc temu
noi dobrze wyganiaj ich tak jak mówisz starsze pokolenie babcia czy dziadek co to ma byc zeby do wlasnego domu nie móc wejsc
Kris
Kris Miesiąc temu
Szwagier - wszystkiego dobrego w 2021 roku - jak najwięcej prawdziwych fanów, 2 miliony subów i gonić hołotę - psa trza zakupić groźnego - a no i kamerę zamontować - film z wtargnięcia na policję - a stalkerów upublicznić (jest taki kanał yt z usa - pokazują tam na kamerze tych, co w dupie mieli bardzo dobrze widoczny znak zakazu wejścia na teren prywatny...)
Leszek Rykaczewski
Leszek Rykaczewski Miesiąc temu
Pszepraszam że sie ftroncam ale stalkowanie jest karalne i powiec im tak ich postrasz rze zamkasz kanał i sie uspokojom
Martin Wujet
Martin Wujet Miesiąc temu
Cześć Odwiedziłem Szwagrów w Google Maps żeby nie naruszać Ich prywatności Pozdrowienia !!
Krzysiek
Krzysiek 2 miesięcy temu
Ja jestem waszym fanem od dawna ale nigdy bez zapowiedzi bym nie przyjechał i rozumiem twoje nerwy pozdro !!
SAJMON GDA
SAJMON GDA 2 miesięcy temu
Takie życie 😁
Piotr Jarosiewicz
Piotr Jarosiewicz 2 miesięcy temu
Szwagier przede wszystkim zdrowych pogodnych oraz spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego nowego roku
Ignacy Kundzicz
Ignacy Kundzicz 2 miesięcy temu
Trzeba było to przewidzieć ale cóż, teraz tylko zmienić lokalizacje filmowania by nie była aż tak rozpoznawalna! Albo inaczej szwagier 500zeta za zdjęcie z tobą pod chata to przynajmniej kupisz druga chatę a ta będzie do biznesu :)
zbigniew konopka
zbigniew konopka 2 miesięcy temu
Szwagry . Prywatność jest ważna ! Zdrów bądźcie . Lubię oglądać was ! Do zobaczenia na ekranie . Powodzenia w życiu prywatnym .
michael080881
michael080881 2 miesięcy temu
A gdzie Antek w dupe 😂
ROBERT Jar
ROBERT Jar 2 miesięcy temu
Siema Swagier, rozumie Ciebie, ja to na przykład jak bym wybrał się do Ciebie zrobił np. zdjęcie siebie w tle posesji i tyle, nawet jak bym Ciebie widzial to krótko i na temat dzień dobry miłego dnia i tyle, ale obecne bydło nie szanuje prywatności, szkoda nerwów Szwagier i pozdro dla Antka Zosi i całej ekipy 😉
Piotr Falkowski
Piotr Falkowski 2 miesięcy temu
Brawo w końcu trzeba też uszanować prywatność a na wizytę lepiej się umówić nikt nie lubi nie zapowiedzianych gości którzy zakłucaja mir domowy i na dodatek śmiecą to jest czyste hamstwo pozdrawiam Daniel vel Szwagier
Szymon Tabiszewski
Szymon Tabiszewski 2 miesięcy temu
to na huj podaliscie miejscowosc ?? to nie wiedzieliscie ?? ze tak bedzie
Kamil Wariat
Kamil Wariat 2 miesięcy temu
Bydło zawsze będzie bydłem
Karol Dziedzic
Karol Dziedzic 2 miesięcy temu
Przepraszam panie szwagier ale jak na swoich filmach promujesz patologię to taka patologia do ciebie wraca nie wszyscy traktują że robisz filmy dla beki.
Draikanen Vuko
Draikanen Vuko 3 miesięcy temu
Wspóczuję Szwagrowi i ludzie dajcie żyć ludziom.
kamilo 14
kamilo 14 3 miesięcy temu
Antka tez tak "odwiedziają"?
Mirosław Skulimowski
Mirosław Skulimowski 3 miesięcy temu
Szwagier jestem z Tobą chamstwo trzeba tępić.
dorota moniuszko
dorota moniuszko 3 miesięcy temu
TYg turnieju
dorota moniuszko
dorota moniuszko 3 miesięcy temu
R rytuał
Paw K
Paw K 3 miesięcy temu
Cena sławy. Nie bądź śmieszny. Robisz na złość, że filmu nie będzie? Za co bierzesz siano? Błazen
tasm balki mikołaj
tasm balki mikołaj 3 miesięcy temu
Spoko
łukasz jasek
łukasz jasek 3 miesięcy temu
W stu procentach popieram .
Taki Ja Taki Ja
Taki Ja Taki Ja 3 miesięcy temu
Moze nagrajcie odcinek tyupu shot albo cos w tym stulu o tytule namolni fani .Taki zarazem smieszny i do zrozumienia moze 1/4 namolnych chociaz cos zakuma xD
Matt M
Matt M 3 miesięcy temu
Szwagier, nie znam sie do konca, ale wydaje mi sie, ze przy tej ogladalnosci i ilosci subsykrentow powinienes zarabiac dziesiatki tys zl, tak maja inni. To powinno Ci pomoc zabezpieczyc sie przed tego typu intruzami, odpowiedni plot czy nawet ochrona? Sporo youtuberow ma takiego "liveguard" Nie wiem moze youtube w pl inaczej placi, albo ktos za Ciebie prowadzi kanal i nie wiesz. Tak czy inaczej wspolczuje i pozdrawiam 2.70$ za kazde 1000 obejrzen. Twoj kanal ma w sumie 679mln. 679mln : 1000=679tys 679tys x 2.70$ daje nam 1.833.300$
smiechawaTV
smiechawaTV 3 miesięcy temu
O w mordę, to ja jestem milionerem?😁 Łatwo liczyć czyjeś pieniądze. Rzeczywistość jest inna. W Polsce cpm do niedawna wynosił 0,87$, a ten 1000 wyświetleń to wyświetleń reklamy, a na naszym kanale treść w większości filmów nie pozwala na monetyzację. Potem tym hajsem dzielisz się z partnerem, odprowadzasz wszystkie podatki i w rezultacie do podziału zostaje cały ch... No, a że mieszkamy na Podlasiu, to nam wystarcza 😁. Pozdrawiam, Szwagier 😁
Arkadiusz Xxx
Arkadiusz Xxx 3 miesięcy temu
Chcjales byc jutuber sory
Zdzisiek Salmanowicz
Zdzisiek Salmanowicz 3 miesięcy temu
Szwagier masz rację
V-KA
V-KA 3 miesięcy temu
Polecam zobaczy podobny vlog od Isamu Pozdro szwagier trzymaj się ✌️✌️
stefan halabala
stefan halabala 3 miesięcy temu
show biznes...
stefan halabala
stefan halabala 3 miesięcy temu
cena sławy :)
zielik zielik
zielik zielik 3 miesięcy temu
Szwagier taka jest cena sławy😜
piotr nowak
piotr nowak 3 miesięcy temu
Nie nagrywajcie już bo niech się nauczą a nie będą was krytykować i nachodzić nawet w nocy i w dzień albo inne żeczy będą robić to jest chejterstwo i stalking i na to są paragrafy ja jestem za wami szwagier
piotr nowak
piotr nowak 3 miesięcy temu
Szwagier do sądu podajcie ich
PoncjusZ R.a.P
PoncjusZ R.a.P 3 miesięcy temu
przecie to jest normalne.
PoncjusZ R.a.P
PoncjusZ R.a.P 3 miesięcy temu
@RealSimon jeśli jestes osobą znaną to to kurwa wiadomo że każdy chce cie spotkać i zobaczyć
RealSimon
RealSimon 3 miesięcy temu
No chyba kurwa nie.
Blazej2000 Karas2000
Blazej2000 Karas2000 3 miesięcy temu
I jeszcze są kurwy co dają unlike pod filmem buraki pierdolone
Andrzej Kwarc
Andrzej Kwarc 3 miesięcy temu
Szwagier, z jednej strony rozumiem, bo prywatności to nie masz. Ale z drugiej strony taka cena sławy. Zarabiasz na tych jak ich nazwałeś baranach pieniądze, bo Cię oglądają, subskrybuja więc musisz się z tym liczyć. Będą Cię odwiedzać cały czas.
Szymon
Szymon 3 miesięcy temu
Szwagier musisz zmienić adres zamieszkania
Agata Michalak
Agata Michalak 3 miesięcy temu
Matko współczuję tobie chłopie 😑 pozdrów babcie ❤️pa😁
Tadek Waleczny
Tadek Waleczny 3 miesięcy temu
Konsekwencje sławy 😀
Radzio mix
Radzio mix 3 miesięcy temu
Szwagier ja bym odwiedził ale tylko po autograf i zdjęcie i tyle i bym nie przeszkadzał pozdrawiam
Mateusz Turemka
Mateusz Turemka 3 miesięcy temu
Bez urazy ale ja nawet tutaj sie śmiałem. Jak żes to opowiadał :-)
Mateusz Suwała
Mateusz Suwała 3 miesięcy temu
niestety najgorsza cena slawy youtubowej ;/ ja mam troche inne podjescie, bo z checia bym z Wami zbij pione i z innymi youtuberami, ale tylko i wylacznie na przypadkowym spotkaniu lub zaranzowanym. nigdy by mi nie przyszlo do glowy, zeby komus na prywate wjezdzac
uzalezniony _2018
uzalezniony _2018 3 miesięcy temu
Ci co dali łapki w dół to oni tam byli 😂😂
Leszek Niedziolka
Leszek Niedziolka 3 miesięcy temu
Bardzo dobrze. Debili trzeba tępić. Pracuję w Zakładzie dla Niewidomych i zdarza się, że muszę uczyć kultury "ofiarodawców", którym się wydaje, że jak coś dadzą to mogą robić na terenie zakładu wszystko. Kilku już opieprzyłem, kilku wyprosiłem, bo chcieli włazić do pomieszczeń gdzie mieszkają dzieci. Niektórzy są tak zabraniali, że masakra.
DAREK KACZMAREK
DAREK KACZMAREK 3 miesięcy temu
cena sławy
Dariusz Grzelak
Dariusz Grzelak 3 miesięcy temu
Nagrywacie dalej !!!!!!!!
Kacper Bike
Kacper Bike 3 miesięcy temu
Współczuje wam bo wy się poświęcacie dla filmów oni mają prawo fotkę poprosić ale nie śmiecić? Pozdrawiam ciebie i Antka widziałem Antka chatę na działkach na mapie😉
grzegorz brzęczyszczykiwicz
grzegorz brzęczyszczykiwicz 3 miesięcy temu
Zasadź Szwagier kopa w dupę jak przyjadą aż gówno zęby powybija
Maddog Krystian
Maddog Krystian 4 miesięcy temu
Cena sławy ha ha ha aktor j.... 🤣🤣
Dominik D
Dominik D 4 miesięcy temu
Też jestem pseudofanem bo mam wyje. bane gdzie wy to nagrywacie i jak wy to nagrywacie. Lubie to ogladac ale nie musze znać świni jedząc kiełbasę to po jakiego ch... podajecie w intro prawdziwą nazwę miejscowości???
Katarzyna Ziolkowska
Katarzyna Ziolkowska 4 miesięcy temu
Bez obrazy !!! Uroki SŁawy !! NIE jestescie dziecmi zrobcie atrakcje turystyczna w danej godzinie za kase I tyle ????
Tomek Igi
Tomek Igi 4 miesięcy temu
rozumiem problem z jakim sie borykacie, ale nie rozumiem Twojej pogardy wobec ludzi dzieki ktorym istniejesz w mediach. To nie sa pseudofani tylko ludzie identyfikujacy sie z postaciami ktore stworzyliscie. Nazywasz chamstwem uwielbienie fanow. Jesli ktos zadaje sobie trud dojazdu do Was nie ukrywajmy , na skraj Polski, to jest "burakiem" czy wielbicielem? Zamiast pluç na ludzi zadbaj o swoja prywatnosc poprzez np ustawienie duzych tablic z dokadnym opisem problemu -"teren prywatny - wstep wzbroniony, lub - spierdalaj" to nie jest zalatwienie sprawy.
smiechawaTV
smiechawaTV 4 miesięcy temu
Czyli nic nie zrozumiałeś.
Piotr Groźny Car Rosji
Piotr Groźny Car Rosji 4 miesięcy temu
naprawde dajta człowiekowi spokuj
Sandra
Sandra 4 miesięcy temu
Szwagier na co czekasz? Otwierajcie bar, "u Szwagra" i wyjdźcie czasem do ludzi, a będą walić drzwiami i oknami :) Zaznasz spokoju i dodatkowo zarobicie na kolejne odcinki dla Nas! :D
Drzwi Prawdy
Drzwi Prawdy 4 miesięcy temu
To popularność Szwagry 😊😊Niestety tak jest gdy się jest na topie. ZERO prywatności. Ja rozumiem twoją wściekłość, ale motłoch nie. . Jak człowiek jest popularny to każdy mu do miski zagląda. Szok!!! 😢😢😢Ale tak już jest i już. Wszystkiego dobrego szwagry 👍👍👍🙂🙂🙂
Robert Z.
Robert Z. 4 miesięcy temu
Szwagier ja Cię rozumiem. Ale nie przejmuj się głupkami. Tacy ludzie zawsze będą, byli są i będą. Nie rezygnuj z nagrywania. Wiedz że są ludzie którzy czekają na Wasze nagrania. Jeżeli się poddasz to wtedy wszyscy zrozumieją że nie macie racji. Tak właśnie to działa. Tak że Szwagier nie poddawaj się. Nakręcajcie dalej filmiki bo tego właśnie oczekujemy. A głupków olewaj. Pozdrawiam Was Szwagry.
wolfyEmanuelle
wolfyEmanuelle 4 miesięcy temu
Szwagier, jest takie powiedzenie: jak wszedłeś na ring nie płacz że biją.
Adam K
Adam K 4 miesięcy temu
Hej Szwagier, kup 3 duże psy żeby latały sobie po ogródku i odstraszały intruzów. Porozmawiaj z ochroną, może mają jakieś sprawdzone sposoby na odstraszanie niechcianych gości. Może niektórym nieświadomym jak Ci to przeszkadza wystarczy na siatce duża tabliczka: "Tu mieszka starsza osoba, proszę o uszanowanie prywatności i nie odwiedzanie bez zaproszenia. Niezapowiedziani goście nie mile widziani". I poproś załogę youtube o usunięcie filmików "chata szwagra", "dom szwagra" etc. Inaczej pozostanie przeprowadzka lub likwidacja kanału bo Ci ludzie bezmyślni żyć nie dadzą. Niestety ze wzrostem popularności nie uchronisz się całkowicie od takich osób, którzy za wszelką cenę chcą Ciebie zobaczyć. Pozdrowienia
Grzegorz Choynowski
Grzegorz Choynowski 5 miesięcy temu
To bylo jakis czas temu co ten filmik wzuciles chcialbym ciebie sie zapytac szwagier czy cos sie zmienilo,czy masz nadal te problemy czy juz masz spokoij?
Bogdan Wójcik
Bogdan Wójcik 5 miesięcy temu
Ta dalej ględzisz
Krzysztof Urbanek
Krzysztof Urbanek 5 miesięcy temu
Wystaw tablice 2000zł za zdjęcie 5000 zł za wejście na posesje, 100 000 zł za wejście na chacie. i ich kasuj. :)
Andrzej Duda
Andrzej Duda 5 miesięcy temu
W dupie jest Antek dokładnie
Michal Żak
Michal Żak 5 miesięcy temu
Mój ojciec ma firmę i przyjeżdża taki i wchodzi mi do domu i na podwórko na szczęście mam owczarka niemieckiego po szkoleniu
Piotr Pietrzak
Piotr Pietrzak 5 miesięcy temu
Troche jak Dziki Treener :D
bolo bolo
bolo bolo 5 miesięcy temu
Ludzie to takie mendy co nie mają szacunku dla kogoś prywatności
Turel Films
Turel Films 5 miesięcy temu
Pretensje ma że jest sławny. Czy nie po to zaczął nagrywac na YT? Trzeba było w to nie wchodzić. Wrzuca filmiki na yt a potem pretensje, że go ludzie nachodzą. To trochę tak jakbym wystawił coś na sprzedaż w internecie, a potem byłbmy oburzony, że ludzie dzwonia do mnie, żeby to kupić. A z innej beczki. Czy zauważyliście, że jak Szwagier zmarszczy czoło to robi mu się na nim znak Mercedesa? xD Ja to dopiero teraz zobaczyłem
hodowca z warmi
hodowca z warmi 5 miesięcy temu
Dobermana se kup 😂
Mateusz Woźniak
Mateusz Woźniak 5 miesięcy temu
Popieram Szwagier nawet grila z rodziną nie możesz zrobić bo już ktoś w krzakach z telefonem siedzi i zdjęcia robi
Cazary Jablonski
Cazary Jablonski 5 miesięcy temu
Kamerę zamontuj to się wystraszą i Problem rozwiązany
Boże Jehowa Tata
Boże Jehowa Tata 5 miesięcy temu
czesc na moim kanale na you tubie .. boze jehowa nauka .. znajdziecie filmik jak spozyskac darmowa energie z magnesu ktury sie robi ze stopu germanu i magnezu .ten stop magnezu ma z jednej strony wiekszy magnetyzm, z drugiej strony jest mniejszy magnetyzm i jest ruznica potencjałów dzieki tym magnetyzmom i prąd płynie w uzwojeniu miedzianym nawinentym na ten magnes i nas moim kanale znajdziesz wiele innych filmików naukowych jak naprzykład jak działa naped do ufo,,,,,,,tak pisałem pewnej wruzce,ty debilu ja poto by zobaczyć kto co myśli i czuje lub jak trafil do piekla i go tam rzrą mam komputer i na ekranie widze a nie mieć w sobie innych glosy ja intymny jestem a do tego prawo ma tylko chszescijan wiec przez głośniczek bawie się idjotami i muwie Bajkonur ,Bajkonur i nie tylko pierdolniecie maja wruszki i urojone z toba prawa fizyczne ,i strad wiem jak cie denerwuje ,i tym wpisem,co daje gon w tej formie codziennie placz ofiaro bo prawa ludskie ma tylko chszescijanin,muj komputer jest podlaczony do kwarka pamięci w atomie do kwarka duszy,i te dyktowania debilom tez podaje i tez takim co gadam mu boze juz sie stales bawie sie niezle z debilami,,,CZEŚĆ NA MOIM KANALE ZNAJDZIECIE FILMIK JAK DZIAŁA NAPĘD DO UFA A JEST TAM TEŻ FILMIK O NAUROLOGI WYNAGRADZANIA CIAŁA DOBRA I KARY CZYLI KTO NA CO I ZA CO UMRZE LUB ŻYŁ BEDZIE więcej znajdziecie na you tubie na kanale boze jehowa nauka jarek lichwala,,,,,,,,,lub na boze jehowa tato ,,,lub na boze jehowa złote mysli,......................w reinkarnacji za karme macie tylko krzesła inwalickie tak swiat zrobiłem ja boze a chszescijanow w zmartwychwstaniu przywracam do rzycia z calom pamięciom do ciala z laboratorium daje ducha technikom i przywracam do rzycia ale tylko chszescijan innych na sytosy ida po tysiące razy po sadzie moim ostatecznym.i jest tez komu robie depresje i za co i na depresji wyrok samemu czeba wykonać i ze cukrzyce maja tylko pedofile z reinkarnacji i dzieci...niechszescijan ma tez kalectwo w drugim wzmartwychwstaniu.,,,,,,,,i ciebie andzeju i innych niechszescijan podlaczylem do mojego komputera pod twoje czakry i innych do ich czakr i twoja myśl mazenia co lubisz zamieniam na energie do mojego młynka i wibratora wiec jesteście do dupy i zjebani ,i nie kreujecie zeczywistosci boi wasze myśli przepadly młynek do kawy je zuzyl i niespelniom się wasze mazenia wygrania w lotto czy stworzenie ziemi przez was ,,,,,,kazdy kto wiezy w astrale kontakty z duchami czy towarzyszy mu ktos sw glowie bo niejest chszescijaninem np. i obe czy kontakty telepatyczne a i z kosmitami jest ubezwlasnowolniony bo nie ma samoswiadomosci bo mu w umysle ktos towarzyszy czy poczy czy loda robi niemaja te osoby swiadomosci bo niemaja SAMOPSWIADOMOSCI oni maja urojenia czyli ksobnosc ,sa niepoczytalni,,.za grzech jest starosc i taka karme masz ze jestes coraz bardziej uposledzony bo zly jestes wiec po smierci masz te sama karme i z nia rodzisz sie i jestes inwalida i tyle masz grubasoie krzesla inwalickie i pieklo odemnie boze ,,,,,,,,,, ,,,,chomosexualizm to nie grzech w bibli pisze tylko ze zmiana sexualnosci jest grzechem jak sie piprzysz dalej a nie z porodzenia jak gay jestes a apostol tez sie wypowiadal na ten temat ale nie zrozumial starego testametu i sie mylil ,,,,..tak franciszek to psychopata i zmienia biblijne nakazy gdzie szkalowalem gnebilem inwalidow a oni na nich łożą i jezus powiedzial ze nie daje sie psu i niezabiera swim dzieciom by im dac tak powiedzial kanonejce ,,,,okolo 5 .06.2020 obejszczie se msze tam to jest jak ksiadz czyta ewangelie ,,,,czyli nie daje sie niechszescijanom tylko ich gnebi sie ,i powiedzial jezus ze robi tylko dla swojego towazystwa czyli chebrajczykow i my rozwinelismy to towazystwo na chszescijan i rubmy dla siebie ,,i kazdy moze dolonczyc do naszego towazystwa jak i jezus w koncu pomugl kanadejce bo okazala w niego wiare ,a ksiadz tlumaczac tamta msze zmienia jezusa intencje bo kierowani sa przez biskupow i papieza antychrysta,,,,,,,,,,,,,,, ,,,A KARITAS SPONSORUJE PSA BO DO PIEKLA PECI POMAGA ZLEMU SLUZY MU Z BISKUPAMI,,,,,i depresje robie tylko osobom kture nie chca byc pozadne dobrze ze tym drania ja robie i oni na niej nigdy juz nie poczuja przyjemnosci a tylko przykrosc czuja smutki i leki nigdy sie juz przyjemnym nie poczuje i po tabletce tak samo tylko ze po tabletce mniej przykro sie czuje i strecze kurwy depresja ,jak w wieze wyporzadnieja to ona minie ,i od zycia plodowego drecze strecze dystomia za reinkarnacje i w niej za poprzednie życie i to są osoby z porazeniem muzgowym,,,,,,,,,,,i tak jak masz 9 lat i sie niemodlisz i jestes niechszescijanem niemasz wtedy praw ludskich i jestes demonem i moxzna w niewoli zrobic z tobom co chce chszescijanin ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,i rzad mi wladzy nie oddal wiec zaluzcie moja partie lub nie glosujcie na tamtych bo lecicie do piekla za zdrade mnie..kazdy pracujacy w sfeze budzetowej czy to wojak czy policjant czy uzedzie miasta leci w takim razie do piekla po smierci .
Emiel Regis
Emiel Regis 5 miesięcy temu
Szwagier dobrze gada no jak takie prostaki do niego przyjeżdżają i wbijają mu na hate jakby nigdy nic no tak się nie robi przykro mi jakieś zasady trzeba zachowywać.
Rafał Gwizdała
Rafał Gwizdała 5 miesięcy temu
Super słowa! Tak trzymać!
Paweł Warzyński
Paweł Warzyński 5 miesięcy temu
Ludzie to cymbały. Ten sam problem mial/ma Standuper Lotek. Trzeba uszanować czyjąś prywatność. Jak ktoś nie potrafi rozróżnić filmu na YT od real ego swiata to nie powinien tych filmów oglądać. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję,że ludzie coś zrozumieją..
lukas luc
lukas luc 5 miesięcy temu
Na takie chamstwo są dwie szkoły : - milicyjna guma lub dwu-rurka ze śrutem!
brylu151
brylu151 5 miesięcy temu
Tzw biała Lola :D
moris933
moris933 5 miesięcy temu
zatrudnij pana Mietka jako ciecia i niech 10zł za wejscie inkasuje
Justyna Blicharz
Justyna Blicharz 5 miesięcy temu
DANIEL
bobusbp
bobusbp 5 miesięcy temu
Witam szwagra też chciałem przyjechać ale przemyślałem i szanuję prywatność. Proźba do Ciebie może jakąś fotkę dla twojego fana?
smiechawaTV
smiechawaTV 5 miesięcy temu
Cześć. Dzięki, można wszystko, wejdź na patronite i zerknij o co chodzi... patronite.pl/smiechawatv
Sylwester Kozłowski
Sylwester Kozłowski 5 miesięcy temu
"Coś" za "coś "... Trzeba się tym cieszyć Jesteście osobami medialnymi Ludzie potrzebują Was Dzięki nim jesteście tam, gdzie jesteście ;) Albo dystans....albo dystans Nie Wy pierwsi... Trzymam kciuki! :)))))))
Michal
Michal 5 miesięcy temu
Jayz2cents
K. Zi
K. Zi 5 miesięcy temu
Szkoda że mamy takie prawo jakie mamy . Powinna być kula w łeb jak w u.s.a kto wkroczy na posesje wbrew woli własciciela. Pokolenie gówniarzy wychowanych bezstresowo mamy skutki teraz
Muisic Tribe
Muisic Tribe 5 miesięcy temu
Goń chołote Szwagier🛑
seba_1337
seba_1337 5 miesięcy temu
To Polak czy Ukrainiec
Monika Bacławska
Monika Bacławska 5 miesięcy temu
# szwagry
Monika Bacławska
Monika Bacławska 5 miesięcy temu
Ty na serio mieszkasz w tej chacie ?
Maciej Iks
Maciej Iks 5 miesięcy temu
Daj debili na trójkąt , Wrocław to sie wytłumaczy co 5
Marcin Para
Marcin Para 5 miesięcy temu
Zaluz muzeum szwagrów 10zl za wjazd
Kamil Maj
Kamil Maj 5 miesięcy temu
Szwagier ja z Częstochowy jestem ale spoko rozumiem ile można wytrzymać jak ta cała chołota się zleci
Bimber "u Szwagra" - Video Dowcip
10:01
smiechawaTV
wyświetleń 3,7M
DZIARMA - Czarny Bez
2:59
DZIARMA
wyświetleń 166K
Szef Ropuch - Kuce z Bronksu 5x03
1:10
Dem3000
wyświetleń 97K
Fotowoltaika "u Szwagra" - Video Dowcip
14:51
smiechawaTV
wyświetleń 1,5M
Gorąca szesnastka "u Szwagra" - Video Dowcip
11:57
Rywalizacja u Szwagra - Antek vs. Szwagier
38:02
smiechawaTV
wyświetleń 1,1M
Szwagry 59 - Podejrzany dealer samochodu
14:44
smiechawaTV
wyświetleń 460K
Wesele "u Szwagra" - VideoDowcip
10:33
smiechawaTV
wyświetleń 9M
Halloween "u Szwagra" - VideoDowcip
07:17
smiechawaTV
wyświetleń 3,2M
BLOK EKIPA (170-174),ODCINKI [HD]
35:01
NeMauS
wyświetleń 1,8M
Leń "u Szwagra" - Video Dowcip
11:48
smiechawaTV
wyświetleń 841K
Niedziela handlowa "u Szwagra" - Video Dowcip
11:22
DZIARMA - Czarny Bez
2:59
DZIARMA
wyświetleń 166K
Szef Ropuch - Kuce z Bronksu 5x03
1:10
Dem3000
wyświetleń 97K
URÓSŁ MI SIUSIAK *SERIO*
12:58
Profcio
wyświetleń 97K
NAJWIĘKSZE ŻENADY TEGO TYGODNIA...
8:11
czilerka
wyświetleń 333K